O firmie

W branży zaopatrzenia firm w artykuły biurowe działamy od 1993 roku. W sposób kompleksowy zaopatrujemy w akcesoria i urządzenia biurowe przedsiębiorstwa z całej Polski. Nasze grono klientów nieustanie się rozrasta - do tej pory zaufały nam dziesiątki korporacji międzynarodowych, sieci handlowych, instytucji finansowych, jednostek samorządowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzięki współpracy z czołowymi dostawcami branży, zapewniamy najwyższą jakość akcesoriów biurowych oraz ciągłość dostaw przy zachowaniu wysokiego wskaźnika kompletacji. W naszym sklepie znajdą Państwo ponad 10 000 artykułów biurowych – od papieru, przez sprzęt komputerowy, po artykuły papiernicze. Zachęcamy do skorzystania z naszego katalogu zawierającego informacje o każdym z produktów, dzięki czemu łatwo i precyzyjnie będą mogli Państwo dokonać najlepszego wyboru.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny tworząc ofertę ściśle dopasowaną do potrzeb. Realizujemy także zamówienia specjalne wykraczające poza szeroko rozumianą ofertę materiałów biurowych.

Odpowiednio rozwinięta logistyka pozwala nam realizować zlecenia na terenie Małopolski w ciągu 24 godzin, a pozostałych części kraju do 48 godzin.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, sprawnej obsłudze oraz atrakcyjnym cenom gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych produktów.

Dlaczego sprzęt biurowy odgrywa tak dużą rolę w każdym przedsiębiorstwie? To proste – biuro stanowi wizytówkę firmy, a każdy przedsiębiorca, który chce się okazać profesjonalny w oczach swoich kontrahentów, zadbać powinien o stosowny jego wystrój oraz wyposażenie. Tylko tak urządzona przestrzeń stanowić będzie gwarancję wydajnej, a zarazem komfortowej pracy.

Niezawodny i trwały sprzęt biurowy zapewni komfortowe warunki w każdym miejscu Państwa pracy. Żadne biuro nie może obyć się bez niszczarki, faksu, bindownicy, laminatora czy oczyszczacza powietrza. Oprócz wysokiej jakości sprzętu biurowego oferujemy pełną gamę akcesoriów biurowych, które ułatwią codzienną pracę. Papier dopasowany do rodzaju drukowanych elementów, grzbiety do bindowania, materiały do archiwizacji czy folie do laminowania, a wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepsze technologicznie długopisy, cienkopisy, ołówki, markery uproszczą wszystkie biurowe prace. Przechowywanie i archiwizowanie ułatwią nam dzienniki korespondencyjne, segregatory, skoroszyty oraz trwałe teczki.

Urządzając biuro, warto również zadbać o jego ergonomię, co pozwoli na poprawę komfortu pracy. Przydatny może okazać się sprzęt biurowy taki, jak specjalne podpórki pod plecy czy podkładki pod myszkę z wyprofilowanym podparciem nadgarstka.

Zapraszamy na zakupy!

Załoga segato.pl


2017 segato.pl | artykuły biurowe |  | sprzęt biurowy |  | akcesoria dla firm  

Kopiowanie zawartości naszego sklepu lub jej części bez zgody właścicieli sklepu jest zabronione.Sklep internetowy Shoper.pl


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony