Niszczarki Wallner

Niszczarki Wallner

Niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe lub ważne informacje z punktu widzenia firmy stanowi obecnie obowiązek każdego pracownika, mającego kontakt z taką dokumentacją, Dostępne na rynku niszczarki oferowane są w wielu różnych odmianach przez kilku doskonale znanych producentów. Urządzenia te dostępne są w wielu różnych odmianach począwszy od prostych modeli biurowych i osobistych, przez niszczarki do średnich biur, po wydajne urządzenia do dużych firm. Te ostatnie wyposażone są w pojemne kosze i dodatkowe usprawnienia, niezbędne podczas obsługi przez wielu pracowników. Ważną cechą modeli jest też poziom bezpieczeństwa warunkujący możliwość niszczenia dokumentów o określonym statusie tajności. Im wyższy poziom bezpieczeństwa tym mniejsze ścinki wpadają do kosza. Poziom ten nie jest uzależniony od wielkości niszczarek, bowiem w ofercie znajdują się małe, podręczne urządzenia o poziomie DIN 5 oraz duże niszczarki o poziomie DIN 2.

W gronie najlepszych znalazła się też nowa linia produktów, jakimi są niszczarki Wallner, urządzenia wyróżniające się wysokimi parametrami pracy, trwałością i niezawodnością.

Opis niszczarek Wallner

Podstawowym atutem tych nowoczesnych modeli niszczarek jest ich długowieczność, która urządzenia zawdzięczają metalowym przekładniom. Innowacyjne są również noże wykonane ze specjalnych stopów stali, dzięki czemu doskonale radzą sobie nie tylko z wieloma warstwami papieru, ale również w plastikiem i płytami CD.

Z punktu widzenia estetyki niszczarki Wallner wyróżniają się tez bardzo atrakcyjnym designem. Połączenie czerni tworzywa sztucznego ze srebrnymi, metalowymi dodatkami tworzy eleganckie i uniwersalne wzornictwo, świetnie prezentujące się w każdym biurze. Największe i najbardziej uniwersalne modele wyposażono też w oddzielną szczelinę do niszczenia kart i płyt. Zależnie od stopnia zaawansowania konstrukcji poszczególne niszczarki Wallner posiadają, począwszy od wzrastającej pojemności kosza po zabezpieczenia.

Potrzebujesz dobrej niszczarki do swojego biura? Wybierz ją w odpowiedniej kategorii.

Niszczarki osobiste – których przykładem jest Wallner-S580/558 to modele przeznaczone do małych biur oraz na użytek domowy, do niszczenia pojedynczych kartek. Wydajność tej grupy modeli pozwala na jednorazowe zniszczenie do 8 kartek z prywatnego zbioru rachunków, umów bankowych i innych tego typu dokumentów. Urządzenia mają niski poziom bezpieczeństwa w granicach DIN 66399: P-2 i DIN 32757: 2 oraz wyposażone są w kosz o pojemności 15 litrów.

 

zobacz w sklepie: 

Niszczarka Wallner S580

Niszczarka Wallner S580
   

Niszczarki do średniej wielkości biur są w stanie zaspokoić potrzeby kilku pracowników. Wyróżniają się średnim poziomem, trzecim bezpieczeństwa i tną dokumenty na ścinki 4 x 50 mm. Atutem jest nieco bardziej pojemny kosz oraz możliwość jednoczesnego niszczenia do 1o kartek. Urządzenia te przystosowane są również do niszczenia płyt CD. Istotną cechą jest stosunkowo cicha praca na poziomie około 50-55 dB.

 

zobacz w sklepie:

Niszczarka Wallner C8A0

Niszczarka Wallner C8A0
   

Niszczarki profesjonalne to modele o wysokim poziomie bezpieczeństwa DIN 32757: 4 oraz DIN 66399: P-5/ O-4/ T-5/ E-4/ F-2 przeznaczone do dezintegracji 10 kart dokumentów o wysokim statucie tajności. Efektem pracy niszczarek tego typu są ścinki wielkości 3x9 mm. Nowoczesne modele, których przedstawicielem jest Wallner-FX310G/1733 posiadają też wiele przydatnych funkcji, jak automatyczny start/stop, cofanie, okno w obudowie czy opcja niszczenia płyt CD i kart plastikowych.

 

zobacz w sklepie:

Niszczarka Wallner FX310G

Niszczarka Wallner FX310G
   

Niszczarki do dużych biur to modele o niezbyt wysokim poziomie tajności, ale przystosowane do przetwarzania dużej ilości dokumentów. Wyposażone są w pojemny kosz 35 l, a jednorazowo mogą zniszczyć nawet 25 kartek włącznie ze spinaczami biurowymi i zszywkami, a także karty plastikowe i płyty CD. Z uwagi na wydajną i długotrwałą pracę modele tego typu posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem optyczny wskaźnik napełnienia kosza oraz dotykowy panel bezpieczeństwa.

 

zobacz w sklepie:

Niszczarka Wallner JP 820S

 

Niszczarka Wallner JP 820S

 


2017 segato.pl | artykuły biurowe |  | sprzęt biurowy |  | akcesoria dla firm  

Kopiowanie zawartości naszego sklepu lub jej części bez zgody właścicieli sklepu jest zabronione.Sklep internetowy Shoper.pl


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony