Promocje
Naścienny pojemnik na dokumenty GRAND metalowy siatka czarny
Naścienny pojemnik na dokumenty GRAND metalowy siatka czarny

96,90 zł

Cena regularna: 107,02 zł

78,78 zł

Cena regularna: 87,01 zł

szt
Zakreślacze STABILO BOSS zestaw 23 kolory na podstawce
Zakreślacze STABILO BOSS zestaw 23 kolory na podstawce

102,99 zł

Cena regularna: 118,63 zł

83,73 zł

Cena regularna: 96,45 zł

szt
Zakreślacze  MAPED Fluo Peps 6 fluo + 6 pastel
Zakreślacze MAPED Fluo Peps 6 fluo + 6 pastel

36,99 zł

Cena regularna: 38,94 zł

30,07 zł

Cena regularna: 31,66 zł

opak
Produkt dnia
Ołówek Pentel automatyczny inteligentny ORENZ 0,3
Ołówek Pentel automatyczny inteligentny ORENZ 0,3

25,91 zł

21,07 zł

szt
Ołówek Pentel automatyczny inteligentny ORENZ 0,2
Ołówek Pentel automatyczny inteligentny ORENZ 0,2

25,17 zł

20,46 zł

szt
Skoroszyt prezentacyjny PENTEL EKO błekitny 7 kieszeni
Skoroszyt prezentacyjny PENTEL EKO błekitny 7 kieszeni

5,31 zł

4,32 zł

szt
Kalkulator Citizen SDC-444S
Kalkulator Citizen SDC-444S

54,90 zł

44,63 zł

szt
Ołówek Pentel automatyczny inteligentny ORENZ 0,7
Ołówek Pentel automatyczny inteligentny ORENZ 0,7

25,55 zł

20,77 zł

szt
Wkład Pilot Frixion do pióra 0,7mm niebieski
Wkład Pilot Frixion do pióra 0,7mm niebieski

5,69 zł

4,63 zł

szt
Segregator A4 50 MM czarny
Segregator A4 50 MM czarny

7,59 zł

6,17 zł

szt
Tablica korkowa 60x90 MEMOBE
Tablica korkowa 60x90 MEMOBE

35,14 zł

28,57 zł

szt
Zszywacz 30k  Leitz New NeXXt Style rubinowy
Zszywacz 30k Leitz New NeXXt Style rubinowy

104,01 zł

84,56 zł

szt
ZSZYWACZ BIUROWY MAPED ADVANCED METAL 25K GRAFITOWY
ZSZYWACZ BIUROWY MAPED ADVANCED METAL 25K GRAFITOWY

26,28 zł

21,37 zł

szt

kontakt ze sklepem

Niszczarki Fellowes

Niszczarki biurowe najwyższej jakości

Dokumenty tracące aktualność wymagają odpowiedniego przetworzenia tak, aby zawarte w nich informacje nie mogły być odczytane i wykorzystane do celów przestępczych, a jednocześnie było to zgodne z Ustawą o ochronie danych osobowych. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą niszczarki Fellowes. Te wyjątkowe, zaawansowane technologicznie urządzenia wykonują pracę, dzięki której pojedyncza kartka papieru, zeszyt czy płyta CD zostają pocięte na ścinki, uniemożliwiające odczytanie ich zawartości.

Poddawane niszczeniu dokumenty mają różny stopień tajności, dlatego wymagają też różnego stopnia ich dezintegracji. Niszczarki Fellowes przystosowane są do tych potrzeb, reprezentując pięć poziomów bezpieczeństwa urządzeń. Wszystkie wyróżniają się innym sposobem cięcia dokumentów. Poziomy określane są normą DIN 32757, a stopień bezpieczeństwa wzrasta wraz z liczbą.

Niszczarki na poziomie 1 dedykowane są dokumentom ogólnego użytku, tnąc je na paski o szerokości mniejszej niż 12 mm lub ścinki o powierzchni poniżej 2000 mm². Niszczarki Fellows na poziomie 5 przeznaczone są do likwidowania ściśle tajnych dokumentów, a w wyniku cięcia powstają ścinki o powierzchni mniejszej niż 10 mm², szerokości poniżej 0,8 mm, długości poniżej 13 mm. W tej kategorii urządzeń znajdują się też zaawansowane rozwiązania, wykorzystujące metody chemiczne pozwalające niszczyć dane na nośnikach.

Zapoznaj się z pełną gamą niszczarek Fellowes i wybierz model adekwatny do swoich potrzeb.

Opis modeli niszczarek Fellowes

Niszczarki to urządzenia, które zyskują coraz większą popularność, będącą efektem wymogów stawianych firmom w zakresie ochrony danych osobowych. Potrzeba niszczenia dokumentów zawierających informacje, które mogą być wykorzystane do działalności przestępczej pojawia się też w małych biurach i domach prywatnych. To zróżnicowane zapotrzebowanie sprawia, że oferowane na rynku niszczarki Fellows stanowią szeroką gamę modeli dostosowanych parametrami do potrzeb konkretnego użytkownika.

Typy niszczarek biurowych

Poszczególne modele niszczarek różnią się między sobą wielkością, pojemnością kosza na ścinki, ilością jednorazowo ciętych kartek dokumentów i poziomem bezpieczeństwa. Istotnym parametrem jest też moc przerobowa, czyli ilość dokumentów, jakie urządzenie może zniszczyć w okresie jednej godziny. Ta wartość pozwala na wybór modelu odpowiedniego do wielkości firmy oraz ilości korzystających z niego pracowników. W grupie produktów wyróżniają się następujące urządzenia do niszczenia dokumentów:

Niszczarki osobiste – kategoria niewielkich urządzeń, które – dzięki optymalnej wielkości – z powodzeniem zmieszczą się w kącie pokoju lub pod stołem, na miejscu kosza na śmieci. To urządzenia przeznaczone do użytku prywatnego, do domów oraz do biur o jednoosobowej obsadzie. Niszczarki tego typu są proste w obsłudze, bezpieczne dzięki takim funkcjom, jak Safe Sense czy Safety Lock. Niezawodność urządzeń gwarantuje blokujący zacięcia papieru system Jam Blocker.

zobacz w sklepie: 

Niszczarka Fellowes DS-1200Cs

niszczarki fellowes osobista
   

Niszczarki przybiurkowe – nieco większe od modeli osobistych, wyposażone w pojemniejszy kosz, dedykowane są niewielkim biurom, obsługiwanym przez 1-3 osób. Urządzenia tego rodzaju przystosowane są do jednorazowego cięcia 10-15 kart.

zobacz w sklepie:

Niszczarka Fellowes M-8C

niszczarki fellowes przybiurkowe
   

Niszczarki profesjonalne – to modele przeznaczone do nieco większych firm, zatrudniających 3-5 osób. Wyposażone są w kosz o pojemności od 30 do 60 litrów, dzięki czemu mogą pomieścić większą ilość ścinków. To modele niszczące również płyty CD oraz dokumenty ze spinaczami i zszywkami. Ich atutem jest wiele unikalnych zabezpieczeń.

zobacz w sklepie:

Niszczarka Fellowes AutoMAX 500C

niszczarki fellowes profesjonalne
   

Niszczarki biurowe – to modele przystosowane do długiej i bezawaryjnej pracy. Pozwalają na zniszczenie jednorazowo nawet 40 kart dokumentów wraz ze spinaczami i zszywkami. Wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, jak Jam Proof, Safe Sense czy Energy Savings System są bezpieczne w użytkowaniu, a wysokowydajny silnik gwarantuje ich bezawaryjność. Atutem modeli biurowych jest też funkcja Auto Oil eliminująca problem częstej konserwacji.

zobacz w sklepie:

Niszczarka Fellowes 485i

 

niszczarki fellowes biurowe

Wszystkie modele z poszczególnych grup charakteryzują się też konkretnym, przypisanym im poziomem bezpieczeństwa określanym normą DIN 32757.


2017 segato.pl | artykuły biurowe |  | sprzęt biurowy |  | akcesoria dla firm  

Kopiowanie zawartości naszego sklepu lub jej części bez zgody właścicieli sklepu jest zabronione.Sklep internetowy Shoper.pl


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony